‘sağlık haberleri’ ile ilgili yazılar.

Tuvalette matkaplı röntgenci


Özel bir hastanenin tuvaletinde rezalet.. Röntgenci tuvalette suçüstü yakalandı. İfadeleri ise herkesi şoke etti.

Bursa’daki ozel bir hastanenin bayanlar tuvaletindeki bölmeyi matkapla delerek, röntgencilik yaptigi iddia edilen kasap hakkındaki soruşturma sona erdi.

Müşteki bayanin sikayetci olmamasi uzerine tacizden görevsizlik verilen şüphenin mala zarar vermek sucundan 3 yıla kadar hapsi istendi.

Edinilen bilgiye göre, komşusundan odünç aldıgı matkapla özel bir hastaneye giden 33 yasindaki H.O., kadınlar tuvaletine girdi. Klozet hizasina iki delik açan H.O., egilerek tuzağına düşecek bayanı gözlemeye başladı.

Bu sırada tuvalete, hastanenin muhasebeci olan H.O. girdi. Yan kabinin altında iki erkek eli oldugunu gören M.G., durumu guvenlige bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, evli ve iki cocuk babasi olan H.O.’yu actigi deliklerden gözlem yaparken suçüstu yakaladı. ifadesinde ise şoşe etti

haberin devamı için

Devamı »

 • SİTEMİZE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 • Yazar: Ahmet İBİŞ | 24 Mayıs 2009 | Kategori: Güncel | 2 Yorum »
  Etiketler: , , , , ,

  Yanık izine kesin çare buldu


  Dünyada modern tıbbın bile henüz kesin çözüm bulamadığı ciltteki yanıklara pazarcılık yapan Yavuz Zeyrekgündüz (58) çare bulduğunu ileri sürdü.
  3 çocuk babası Zeyrekgündüz, 18 yıl önce kızı Sema Zeyrekgündüz’ün, 8 yaşındayken evde tüpün üzerindeki yemeği karıştırırken yüzünü yaktığını ve doktorların çare bulamadığını belirterek, “Doktorlar, tedaviden sonra yine de kızımın yüzünde yanık izleri kalacağını söyledi. Kızımın yüzündeki yanık izlerinin tedavi edilememesi beni çok üzdü.

  Bende kendi imkanlarımla 2 gün araştırma yaparak bitkilerden sıvı bir karışım hazırladım. Bu ilacı kızımın yüzüne 3 gün boyunca sürdüm. Her geçen gün kızımın yüzündeki yanık izleri kaybolmaya başladı. Bu ilaçla 15 günlük tedavinin ardından kızımın yüzü eski görünümüne kavuştu. O an çok mutlu oldum” dedi.

  Kendi kızı için yaptığı ilacı daha sonra yanan ama çare bulamayan vatandaşlarla da paylaştığını ve 18 yılda yüzlerce kişinin imdadına yetiştiğini ifade eden Zeyrekgündüz şunları söyledi:

  “Kızımla tedaviye başladım ama bugün yüzlerce gencin özellikle yüzündeki kalıcı yanık izlerinin tedavi edilmesini sağladım. Bu zamana kadar yardımcı olduğum kişilerden para da talep etmedim. En son olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde okuyan 2 gencin yanan vücudunu ve yüzlerini tedavi ettim. Dünyada bu zamana kadar yanık izinin yok edilmesi ve iyileştirilmesinde kesin çözüm yok ama ben buldum.

  Bunun örnekleri var. Yanığı yüzde yüz iyileştirebiliyorum. Modern tıpta yanan yüzlerin iyileştirilmesi için estetik yapılsa bile aynısı olmuyor. Mutlaka yanık izi kalıyor. Ancak benim yaptığım sıvıyı süren kişilerde yanık izi kalmıyor. Eskisinden daha güzel bir cilde sahip olunuyor. İlacım sayesinde artık estetik ameliyatlara bile gerek kalmayacak”

  Zeyrekgündüz, yanık ilacına yıllarca patent almaya uğraştığını ancak Türk Patent Enstitüsü’nün istediği parayı ödeyemediğini belirterek, “18 yıldır yanığa kesin çare buldum ama patentim yok. Pazarcılık yaparak geçimimi sağlıyorum. Bir yerden borç para bulup sonunda patent alacağım” şeklinde konuştu.

 • SİTEMİZE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 • Yazar: Ahmet İBİŞ | 25 Ocak 2009 | Kategori: Güncel | 13 Yorum »
  Etiketler: , , , , , , , , , , ,

  Kullanıcı :
  Şifre :
     Beni Hatırla
  ÜYE OL ŞİFREMİ UNUTTUM
  haber | haberiz | facebok | facebook üye ol